INOS Zličín a.s.

Pozemní stavitelství - rekonstrukce

Snad nejčastějším případem prací pro soukromé investory jsou v naší firmě rekonstrukce bytových domů i samostatných bytů, vil či půdní vestavby. Tyto stavby jsme schopni vytvářet i za provozu, s minimálním prostorem pro zařízení staveniště v termínech a rozsahu dle přání a možností investora. Častokrát tak vzniknou velmi atypické interiery, které plně reprezentují svého majitele.

Administrativní / ubytovací objekty

Hotel INOS *** Praha - rekonstrukce stávajícího administrativního objektu na hotel

Díky skeletové konstrukci objektu byla při rekonstrukci změněna dispozice místností za pomoci sádrokartonových příček. Proběhla úplná výměna všech rozvodů elektro, topení, plyn, voda, kanalizace. Byl úplně vyměněn osobní výtah a kotelna. Objekt byl vybaven jídelnou s kuchyní a recepcí. Proběhla i rekonstrukce výtahu pro automobily. Hotel nabízí plně standart tříhvězdičkového hotelu.

Recepce hotelu INOS Jídelna Výtah Chodba

Pokoj Apartmán

Union banka - rekonstrukce poboček bývalé Union banky na Národní třídě a v Thunovské ulici

Úpravy a rekonstrukce bankovních prostor tvořily podstatnou část pracovní náplně mnoha stavebních firem. Naše firma pracovala pro již neexistující Union banku a.s. (dříve Foresbank. a.s.). Při rekonstrukci na Národní třídě se provoz banky rozšiřoval o jedno patro vč. vybourání stropu a osazení schodiště. Uzavírka banky trvala přitom jen jeden týden. Rekonstrukce pomohla dotvořit pobočku s největším obratem v síti banky.

Pobočka Národní třída

Pracoviště pro styk s klienty Nové schodiště Kancelář ředitele

Pobočka Thunovská

Vstup do bankovní haly Zasedací místnost

Finanční úřad Praha - východ - rekonstrukce kanceláří

Naše firma se podílela na výstavbě podkrovních prostor a s tím související rekonstrukci Finančního úřadu pro Prahu – východ v Biskupské ulici v Praze 1

Kancelář se střešními okny Pracoviště úředníků Finančního úřadu

Praha - Vyžlovka - rekonstrukce vily ze 30. let

Podle zadání soukromé firmy jsme zrekonstruovali tuto vilu tak, že nyní vyhovuje těm nejnáročnějším požadavkům na dokonalou symbiózu luxusního bydlení a atraktivního sídla firmy.

Čelní pohled Vestavěný bazén pro saunu Zadni pohled

Rekonstrukce bytů

Ve spolupráci s architektem a investorem vytváříme různé druhy interiérů. Ty, ve kterých jsou vestavěny zcela nové prvky v původních nosných zdech (zde např. Thunovská detail velkého bytu) – i ty, ve kterých částečně zachováváme původní prvky – např. střešní trámy a vazby krovu, klenbové stropy apod. (Thunovská podkrovní byt a detail koupelny).

Koupelna ze dřeva a mramoru Thunovská - podkrovní byt Krb a bar u kuchyně

Na této stránce jsou uvedeny jen malé příklady naší činnosti. Aktuální seznam referencí naleznete v sekci reference.